fbpx
ÖZEL RENK EĞİTİM KURUMLARI

2020-2021 BURS KULLANIM ve KAYIT KOŞULLARI

1-

Ortaokul 5-6-7, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi 9-10-11. sınıflarına kayıt olan öğrencilerin burslulukları bulundukları okul düzeyinden mezun olana kadar devam eder. Bursluluk koşulları sadece 2 durumda kurum tarafından yeniden değerlendirilir;
1. Öğrencinin disiplin yönetmeliğinde tanımlanan herhangi bir suçu işlediği disiplin kurulu tarafından tespit edildiğinde,
2. Renk Eğitim Kurumları tarafından objektif bir biçimde toplanan akademik verilerde belirgin ve sürekli gerileme yaşandığında,

2-

Renk Eğitim Kurumları Disiplin Kurallarına aykırı tutum ve davranışlardan dolayı kurumdan uzaklaştırılan öğrenciler bursluluk durumlarıyla ilgili hak talep edemezler. Kayıt silmede liste ücreti esas alınır.

3-

Renk Eğitim Kurumları bünyesindeki herhangi bir kuruma %25 ve üzeri burs alarak kaydolan öğrencilerimiz, bulundukları okul düzeyinde kayıt sildirmek isterlerse verilen tüm hizmetin bedeli liste ücreti üzerinden talep edilir.

4-

Renk Eğitim Kurumları burs verdiği öğrencilerle ilgili; öğrenci sayısı, burs kullandırma kontenjanı ve burslandırma takvimine dair her türlü değişikliği yapma hakkını elinde tutar.

5-

Kayıtlı öğrencilerimize tekrar kayıt yaptırırken %3 kayıt yenileme indirimi uygulanacaktır.

6-

Peşin ödeme yapanlara, tüm indirimlerine ilaveten %5 peşin ödeme indirimi uygulanacaktır. (Peşin ödeme, kayıt esnasında tek seferde yapılan ödemedir.)

7-

%5 kardeş İndirimi uygulanacaktır. (Aynı eğitim öğretim yılında ve aynı anda kaydı yapılan kardeşlere ayrı ayrı uygulanır. Farklı zamanlarda gerçekleşen kayıtlarda sadece 2. ve 3. kardeşlere uygulanır.)

8-

Renk Eğitim Kurumlarında; Yaz ve Kış programlarının ikisine birden kaydını 1 Temmuz 2020’den önce yaptıranlara, kış programları için %3 toplu alım indirimi uygulanır.

9-

Renk Eğitim Kurumları tarafından verilen eğitim bursu ve diğer indirimler sıra ile uygulanır.

10-

Kayıt ücretlerimize sayfamızdaki RENK EĞİTİM KURUMLARI 2020-2021 KAYIT ÜCRETLERİ tablosundan ulaşabilirsiniz.

 

Renk Eğitim Kurumları

Yönetim Kurulu

 

22 Şubat 2020

YKS-TYT'ye Kalan Süre (Tahmini)
Gün Saat dk sn
2021 - YKS - TYT: 19 Haziran 2021
2021 - YKS - AYT: 20 Haziran 2021
LGS'ye Kalan Süre (Tahmini)
Gün Saat dk sn
2021 - LGS: 12 Haziran 2021

Veli / Öğrenci Portalı

logo12net

Uzaktan Eğitim Portalı